Logo JLV, a.s.

Možnosti platby:

V jídelních vozech přijímáme platební karty i stravenky

Sdělte nám svůj názor

Na vašich názorech nám záleží.

Vaše podněty, návrhy nebo stížnosti nám prosím napište na adresu jlv@jlv.cz, pošlete nám SMS zprávu na číslo +420 720 001 105 nebo vyplňte tento formulář.

Děkujeme

Provozovatel:

JLV, a.s.
Chodovská 3
141 00 Praha 4

Tel.: +420 271 003 111
E-mail:
URL: www.jlv.cz

Humenné

Berlín - Braniborská brána

 

Humenné leží na řekách Laborec a Cirocha , v Karpatech. Město je také centrem pro všechny turisty, kteří chtějí do východních Karpat. Nedaleko centra města se nachází také skanzen lidové architektury.

Mořské oko (třetí největší přírodní jezero na Slovensku) ležící v nedalekých Vihorlatských vrších pod Sninským kamenem z jižní strany a Biokúpalisko Sninské rybníky v rekreační oblasti Sninské rybníky ležící ze severní, pyšnící se oceněním NEJ produkt cestovního ruchu Prešovskeho kraje za rok 2014. Mezi další patří vodní nádrže Zemplínská šíravaVeľká DomašaVinenské jezero a rybníky v okolí města (Hubková, BrestovSlovenská VolováChlmec). K významným přírodním zajímavostem v nejbližším okolí města patří Vihorlatské vrchy s atraktivním Mořským okem, nejvyšším vrcholem Vihorlat (1 075,5 m n. m.), oblíbeným Sninským kameněm (1 006,0 m n. m.) a Bukovské vrchy (Poloniny) s nejvyšším vrchem Kremenec (1 221,0 m n. m.) na trojhraničním pomezí s Polskem a Ukrajinou. I blízké okolí města s romantickými ruinami středověkých hradů (Brekov a Jasenov), trochu dále od města jsou další dvě zříceniny hradů (Čičva a Vinné) a skanzen lidové architektury v městském parku je zdrojem poučení a odpočinku.

JLV, a.s. JLVcatering Hotel ABITO - Praha 4 Bagety a sendviče Dundee Creperie BistroPoint
Spunti Bageterie Pappata Prodejny PONT BK Team, a.s. BIO POINT JLV, a.s. Copyright © 2019
Všechna práva vyhrazena